>

У Лізі чемпіонів трапилися дві гучні сенсації

"Селтік" і "Порту" вилетіли з турніру.

Третій кваліфікаційний раунд Ліги чемпіонів став нездоланним для двох колись грандів європейського футболу – "Селтіка" і "Порту".

50-разовий і чинний чемпіон Шотландії приймав у Глазго ЧФР "Клуж".

Після виїзної нічиєї (1:1) ніщо не віщувало для шотландців складного матчу.

На гол румуна Чипріяна Дяка (27-ма хвилина, 0:1) "Селтік" відповів двома голами Джеймса Форреста (51) і Одсонна Едуара (61) - 2:1.

Не збентежив шотландців і гол Бієля Омрані на 74-й хвилині (2:2) - лише через 2 хвилини "кельти" відновили статус-кво (Раян Крісті, 3:2).

Лише на 80-й хвилині для шотландського клубу "запахло смаженим", коли той самий Омрані вкотре в матчі зрівняв рахунок, який влаштовував румунський клуб 3:3.

А на 90+7 хвилині добив "Селтік" Джордже Цукудян 3:4.

Новобранець шотландського клубу Роман Швед до складу на цей поєдинок не був включений.

Ще більша драма розгорталася в Порто, де місцевий "Порту" приймав російський "Краснодар".

Після виїзного виграшу 1:0 португальський клуб, схоже, перебував в ейфорії, чим уміло скористалися гості - три м'яча в першому таймі поставили під питання вихід португальського клубу в наступний раунд турніру (0:3).

І хоча до 77-ї хвилини господарі до мінімуму скоротили відставання в рахунку (2:3), забити такий потрібний третій гол "Порту" не зумів, і вилетів у Лігу Європи.