Єва Мелещук здобула Україні четверте "золото" на Універсіаді

Гімнастка перемогла у вправі з булавами.

Ева Мелещук

Передостаннього дня XXX Всесвітньої літньої Універсіади в італійському Неаполі скарбничка збірної України поповнилася четвертою золотою нагородою.

Переможницею змагань з художньої гімнастики Всесвітньої Універсіади стала студентка Національного університету фізичного виховання і спорту України Єва Мелещук, повідомляє Укрінформ.

Мелещук виграла "золото" у вправах з булавами і завоювала дві "бронзи" - у вправах з обручем і стрічкою.

Збірна України стала срібним призером у вправах з 5 м'ячами, 3 обручами і 2 парами булав, а також у груповому багатоборстві.

Перше золото для України на Універсіаді завоювала в стрибках у довжину Марина Бех-Романчук. Ще по одній золотій медалі в активі легкоатлеток Ірини Климець та Ольги Корсун.

Станом на 13 липня Україна посідає тринадцяте загальнокомандне місце в медальному заліку Універсіади. В активі збірної України в Неаполі на сьогодні 4 золоті, 6 срібних і 7 бронзових медалей.

Усього до 14 липня на студентських Іграх-2019 розіграють 250 комплектів нагород у 18 видах спорту.