>

Мессі було видалено з поля в матчі за "бронзу" Копа Америка-2019

Подразником для Лео став чилієць Гарі Медель.

Два "боевых петуха"
У передостанньому поєдинку Копа Америки-2019 – в "бронзовому" фіналі зійшлися фіналісти останніх двох розіграшів Кубка Америки збірні Чилі і Аргентини.

На цей раз сильнішими виявилися аргентинці 2:1 - голи у переможців на рахунку Серхіо Агуеро (12 хвилина) і Пауло Дібали (22), у тих, хто програв відзначився Артуро Відаль (59 - з пенальті).

Примітно, що з 37-ї хвилини команди догравали поєдинок вдесятьох. Прямі червоні картки отримали Ліонель Мессі і Гарі Медель, що влаштували на лицьовій лінії поля внутрішні розборки.

Відзначимо, що для 32-річного капітана аргентинської команди це друга червона картка в кар'єрі. Першу він отримав вже через 47 секунд після виходу на заміну у товариській грі проти збірної Угорщини 17 серпня 2005 року в своєму дебютному матчі за національну збірну.

Нагадаємо, що в головному матчі турніру зіграють збірні Бразилії та Перу.

Матч відбудеться сьогодні, початок поєдинку - о 23:00 за Києвом.