>

Гол Мессі не допоміг зрушити збірну Аргентини з останнього місця в групі на Копа Америка-2019

Аргентинці зіграли внічию з Парагваєм.

Лионель Месси

У Бразилії на Копа Америка-2019 відбулися матчі другого туру групового етапу.

У групі В збірна Аргентини зустрічалася з командою Парагваю і знову розчарувала.

На чолі з Ліонелем Мессі дворазові чемпіони світу в першому таймі не створили жодного гольового моменту біля воріт парагвайців.

Тим часом Guaraní зусиллями Річарда Санчеса реалізували свій перший шанс - 0:1.

З виходом на поле в другій половині зустрічі Серхіо Агуеро гра La Albiceleste в атаці змінилася. До того ж прийшла допомога звідки не чекали - суддя за допомогою VAR угледів гру рукою парагвайського гравця у власному штрафному майданчику і на 57-й хвилині призначив пенальті, реалізований Мессі - 1:1.

Через 5 хвилин рефері вказав на точку вже в протилежному штрафному. Однак гравець київського "Динамо" Дерліс Гонсалес, орендований "Сантосом", не зміг переграти Франка Армані.

Після двох турів у групі В збірна Аргентини з одним очком ще більше загрузла на останньому місці в турнірній таблиці і взагалі ризикує не вийти в плей-оф.

У заключному матчі аргентинці зустрічаються з Катаром (1 очко), а парагвайці (2 очки) зустрінуться з достроковим переможцем групи - командою Колумбії (6 очок).