>

У матчі чемпіонату Європи з футболу (U-21) Англія - Франція все вирішив безглуздий автогол на 90+5 хвилині

Ерон Ван-Біссака відзначився результативною дією.

Герой эпизода Эрон Уан-Биссака (слева)

У фінальному турнірі чемпіонату Європи з футболу серед молодіжних команд (U-21), який проходить на полях Італії та Сан-Марино, у матчі групи С зійшлися непримиренні суперники - збірні Англії та Франції.

Спочатку на полі домінували англійці, які й відкрили рахунок у матчі - відзначився центральний півзахисник "Манчестер Сіті" Філ Фоден 1:0.

Однак з видаленням гравця "Лестера" Хамза Чаудрі на 63-й хвилині французи взяли поєдинок під контроль.

Особливо тяжкими для англійців видалися останні чверть години ігрового часу.

Збірній Англії вдавалося до передостанньої хвилини стримувати безперервні атаки суперника. Але все-таки Жонатану Іконі вдалося рахунок зрівняти 1:1. А на п'ятій компенсованій хвилині ефектну крапку в цьому поєдинку поставив правий захисник англійців Ерон Ван-Біссака. Гравець "Крістал Пелас" у метушні закинув м'яч під поперечину власних воріт 1:2.

Додамо, що Біссака є однією з головних цілей "Манчестер Юнайтед" у літню трансферну кампанію. "Червоні дияволи" зробили пропозицію "орлам" в розмірі 50 млн фунтів.

Однак, клуб із "Селхерст Парк" ця сума не вразила.

Ще кілька таких промахів від Ерона - і "Кристал Пелас" віддасть свого вихованця безкоштовно.