Визначився суперник збірної Португалії з фіналу Ліги Націй

Голландці в контраверсійному поєдинку обіграли англійців.

Сборная Голландии

Рахунок 3:1 стає популярним для півфіналів Ліги Націй.

Услід за протистоянням португальців і швейцарців такого ж результату вдалося досягти в Гімарайнші на стадіоні "Афонсу Енрікеш" збірним Голландії та Англії.

Перший тайм склався в'язко. Причому команди не розворушив навіть гол, що його забив на 32-й хвилині англійський форвард Маркус Решфорд із пенальті, призначеного після грубої помилки захисника Маттейса де Лігта 0:1.

Голландці довго запрягали, аж до середини другого тайму.

На 73-й хвилині де Лігту вдалося реабілітуватися після стандарту і перевести зустріч в овертайм 1:1.

Щоправда, на 84-й хвилині був ще гол Джессі Лінгард, скасований VAR через мінімальний офсайд.

Усе вирішили дві грубі помилки захисників англійців, допущені на 97-й і 114-й хвилинах - 3:1.

Як і на Чемпіонаті світу-2018 британцям доведеться грати за третє місце - цього разу зі Швейцарією.

А Голландія в фіналі посперечається з португальцями.