>

На Чемпіонаті світу з футболу (U-20) гравець збірної Малі забив гол, автогол і пенальті в матчі з Аргентиною

Африканська команда сенсаційно вийшла в чвертьфінал.

Сборная Мали (U-20)

На Чемпіонаті світу (U-20) визначилися всі чвертьфіналісти. В останній день матчів 1/8 фіналу до збірних України, Колумбії, Італії, Еквадору та Сенегалу, які раніше вийшли в чвертьфінал, додалися команди Південної Кореї, США і Малі.

Причому африканська команда сенсаційно обіграла аргентинців - 2:2 в основний час і 5:4 в серії пенальті.

Примітно, що захисник збірної Малі Абдулайє Діабі зумів відзначитися кілька разів за гру. На 67-й хвилині футболіст зрівняв рахунок у матчі (1:1). В овертаймі він же своїм автоголом вивів аргентинців уперед (1:2). А після того, як партнер Діабі по команді Абубакар Конте своїм голом перевів визначення переможця в серію пенальті, Діабі зумів реабілітуватися й успішно реалізував 11-метровий удар.

Відеоогляд матчу - на офіційному сайті ФІФА.