>

"Шахтар" і "Динамо" провели останній очний поєдинок в поточному сезоні

Матч у Харкові завершився внічию.

У Харкові в рамках 30-го туру Української Прем'єр-ліги "Шахтар" приймав "Динамо".

Матч принципових суперників, який з турнірної точки зору нічого не вирішував, завершився результативною нічиєю 1:1.

Рахунок був відкритий завдяки індивідуальній майстерності віце-капітана "Динамо" Віктора Циганкова, що на 36-й хвилині накрутив двох суперників на підступах і в штрафному майданчику "Шахтаря", змусивши Фернандо піти в підкат - арбітр Ярослав Козик вказав на 11-метрову позначку.

Сам Циганков був холоднокровний 1:0.

Через 9 хвилин в епіцентрі уваги знову опинився суддя з Мукачева - видалив за другу жовту картку захисника гостей Артема Шабанова.

Кияни в меншості в другому таймі протрималися всього 5 хвилин - партнери вивели Тете один на один з Денисом Бойко, і бразилець відновив статус-кво 1:1.

На 63-й хвилині знову на авансцену вийшов Козик, видалив захисника господарів Давида Хочолава, і, таким чином, що зрівняв склади.

В останні півгодини гра протікала жваво, команди створювали гольові моменти, але до фінального свистка рахунок на табло не змінився.