>

На Мастерсі в Римі тенісист у процесі матчу зі злості зламав ракетку, викинув стілець на корт і знявся з гри

Ніку Кірьосу було зараховано поразку.

Ник Кирьос

На Відкритому чемпіонаті Італії з тенісу, який проходить на ґрунтових кортах римського комплексу Foro Italico, з призовим фондом 5,5 млн євро закінчуються поєдинки стадії 1/16 фіналу.

В одному з таких матчів австралійський тенісист грецького походження Нік Кірьос в протистоянні з норвежцем Каспером Руудом відзначився скандальним вчинком.

У третьому вирішальному сеті 24-річний австралієць, який раніше був рефері попереджений, не погодився з винесеним не на його користь штрафним геймом (Кірьос був незадоволений, що глядачі на трибунах продовжують ходити під час його подачі і почав кричати на глядачів).

Тенісист спочатку вдарив ракеткою об корт. А коли через мить він зрозумів, що душевна рівновага до нього не повернулася - викинув на майданчик стілець, зібрав сумку і пішов.

Суддя зарахував перемогу Рууду. На момент зупинки рахунок у партіях був 6:3, 6:7 (5-7), 2:1 на користь скандинава.