>

Гамільтон виграв перший європейський етап Формули-1 нинішнього сезону - Гран-прі Іспанії

"Мерседес" зробив дубль.

Під Барселоною на трасі для перегонів Каталунья-Монтмелло відбувся п'ятий етап чемпіонату світу в класі машин Формула-1 – Гран-прі Іспанії.

Перший європейський етап нинішнього сезону виграв пілот команди "Мерседес", 5-кратний чемпіон світу Льюїс Гамільтон.

Британець на 4,1 сек. випередив свого напарника, володаря поул-позишн фіна Валттері Боттаса, котрий посів друге місце.

Третім, з відставанням на 7,7 сек., перетнув лінію фінішу автогонець  "Ред Булл" Макс Ферстаппен.

Гонщики в компании главы концерна "Мерседес" Дитера Цётше
Додамо, що Гамільтон третій рік поспіль виграв перегони в Барселоні і, завдяки цій перемозі, повернув собі лідерство в особистому заліку.

Для команди "Мерседес" переможний дубль в Іспанії став п'ятим поспіль у нинішньому сезоні.

Зазначимо, 5 дублів поспіль свого часу завойовувала "Скудерія Феррарі", а також двічі (не рахуючи цих перегонів) - "Мерседес".

Черговий етап відбудеться через 2 тижні і пройде вулицями князівства Монако.

Чи зуміє підрозділ перегонів німецького концерну завоювати історичний дубль на легендарній трасі?