>

Лідер збірної Росії з біатлону відсвяткує весілля в Тернополі

Олександр Логінов і Марія Кручова вже розписалися в Саратові.

Триразовий призер чемпіонатів світу, чотириразовий чемпіон Європи, лідер російської біатлонної збірної Олександр Логінов і українська біатлоністка Марія Кручова одружаться 12 травня в Тернополі, повідомляє championat.com.

Раніше державний тренер збірної України Євген Колупаєв повідомив, що Кручова завершила кар'єру і збирається зосередитися на особистому житті. Сама спортсменка інформацію про завершення виступів спростувала.

Кращим результатом 24-річної біатлоністки стала перемога в спринті на етапі юніорського Кубка світу в 2015 році, а також третє місце в парі з Віталієм Трушем в одиночній змішаній естафеті Кубка IBU цього сезону.

У загальному заліку Кубка світу минулого сезону Логінов став другим, поступившись лише норвежцю Йоганнесу Бо.