>

Мессі і Фортуна "зробили" результат у півфінальному матчі Ліги чемпіонів на "Ноу Камп" (оновлено)

"Барселона" за результатом виявилася сильнішою, ніж "Ліверпуль".

Ноу Камп

У столиці Каталонії пройшов перший матч стадії 1/2 фіналу Ліги чемпіонів між "Барселоною" і "Ліверпулем".

Зустріч завершилася несправедливим розгромом "Ліверпуля" 3:0.

У першому таймі англійський клуб мало в чому поступався "Барсі", що дуже рідко вдається суперникові "блаугранас" на "Ноу Камп".

Ба більше, в атаці підопічні Юргена Клоппа проводили не менше часу, ніж підопічні Ернеса Вальверде.

Однак у першому таймі все вирішив гросмейстер торкання - Луїс Суарес. В епізоді на 26-й хвилині уругваєць на мить випередив двох центральних захисників - Вірджила ван Дейка і Жоеля Матіпа і відкрив рахунок у матчі 1:0.

Луїс Суарес
Луїс Суарес
У "Ліверпуля" під кінець тайму був відмінний шанс зрівняти рахунок, але Садіо Мане з 10 метрів запустив м'ячем у небеса.

У другій половині зустрічі ми побачили рідкісне, як північне сяйво, явище - суперник позбавив "Барселону" м'яча, при цьому біля воріт Марк-Андре тер Штегена небезпечні моменти почали виникати з регулярною постійністю. Двічі Джеймс Мілнер і Мохамед Салах мали шанс забити, але у всіх випадках господарів рятував голкіпер.

А кінцівка поєдинку перетворилася на бенефіс Ліонеля Мессі.

На 75-й хвилині капітан "Барси" завершив рідкісну за тайм контратаку господарів 2:0.

А через 7 хвилин більярдним за точністю ударом зі штрафного встановив остаточний рахунок у матчі 3:0.

У гостей був ще шанс розмочити рахунок. Чого тільки вартий епізод на 84-й хвилині зустрічі, коли Роберто Фірміно пробив повз Марка-Андре тер Штегена, але Іван Ракітіч виніс м'яч з порожніх воріт. Салах спробував зіграти на добиванні і встромив м'яч у штангу - Фортуна цього вечора відвернулася від "червоних".

Через тиждень на "Енфілді" відбудеться матч-відповідь.

І за характером першого протистояння не можна з упевненістю сказати, що запасу в 3 м'ячі вистачить каталонцям для виходу в фінал.