>

"Манчестер Юнайтед" і "Барселона" розіграли захоплюючу дуель на "Олд Траффорд" (оновлено)

Каталонці виявилися сильнішими.

На "Олд Траффорд" відбувся перший чвертьфінальний матч Ліги чемпіонів, в якому "Манчестер Юнайтед" приймав "Барселону".

Поєдинок виправдав сподівання вболівальників і завершився мінімальною перемогою каталонського клубу 1:0.

У дебюті матчу футболісти "Барселони" в одній з атак скористалися шабашем оборони господарів і відкрили рахунок - удар Луїса Суареса з близької відстані підправив захисник МЮ Люк Шоу, який оформив автогол.

Надалі підопічні Уле Гуннара Сольск'яера не виглядали в матчі безнадійними.

Спочатку за рахунок пресингу господарі позбавили "блаугранас" безконтрольного володіння м'ячем. Потім Кріс Смоллінг в ігровому епізоді розбив ніс Ліонелю Мессі, фактично виключивши до кінця поєдинку лідера каталонців.

Ліонель Мессі після зіткнення зі Смоллінгом
А спочатку другої половини зустрічі "червоні дияволи" і зовсім часом замикали гостей на їхній половині поля.

Лише з середини другого тайму футболісти "Барселони" знову зуміли повернути собі контроль над м'ячем. Але кілька епізодів зрівняти рахунок господарі мали.

Пам'ятаючи, як МЮ вибив з турніру "Парі Сен-Жермен", програвши перший домашній матч 0:2, не можна з упевненістю сказати, що в цій парі підсумок двоматчевого протистояння вже вирішений.

Оновлення.

У другому чвертьфінальному поєдинку вечора Ліги чемпіонів в Амстердамі "Аякс" і "Ювентус розписали результативну нічию 1:1.

На гол Криштіану Роналду на останній хвилині першого тайму Давид Нереш відповів своїм голом на першій хвилині другого тайму.