>

У матчі лідерів чемпіонату Голландії гравець "Аяксу" в єдиноборстві заледве не розтрощив голову суперникові

"Аякс" виявився сильнішим за ПСВ.

У рамках 27-го туру голландської Ередивізи в Амстердамі відбувся центральний матч усього чемпіонату – "Аякс" приймав ейндховенський ПСВ.

Зустріч двох лідерів першості пройшла в нервовій, жорсткій і безкомпромісній боротьбі і завершилася перемогою господарів 3:1.

Примітний епізод стався на 57-й хвилині.

За рахунку 0:1 захисник "Аяксу" Нуссаїр Мазрауї кинувся у невиправдане єдиноборство високо піднятою ногою, ледь не знісши голову суперникові.

Примітно, що відомий арбітр Бйорн Кейперс спочатку показав Нуссаїру лише жовту картку. Однак порадившись із відеопомічниками, посилив покарання, видаливши грубіяна з поля.

Зазначимо, що видалення подіяло на футболістів "Аяксу", на диво, підбадьорливо.

Лише через хвилину господарі зрівняли рахунок - відзначився Френкі де Йонг: 1:1.

На 71-й хвилині, знову за допомогою VAR, рефері призначив пенальті у ворота гостей, реалізований сербом Душаном Тадичем - 2:1.

А на 90 + 7 хвилині Давид Нерес встановив остаточний рахунок у драматичному матчі - 3:1.

Цією перемогою амстердамці до двох очок скоротили своє відставання від ПСВ.