>

Данці з 84-ї хвилини забили 3 м'ячі у ворота швейцарців і врятували матч кваліфая Євро-2020

Під завісу поєдинку розігрався трилер.

Хенрик Дальсгор сравнивает счет

Напередодні в Базелі на "Санкт-Якоб Парк" відбувся один із захопливих поєдинків усього другого туру відбіркового турніру до Євро-2020.

Збірна Швейцарії приймала команду Данії і до 84-ї хвилини вигравала з досить комфортним рахунком 3:0 - відзначилися Ремо Фройлер (19-та хвилина), Граніт Джака (66) і Брель Емболо (76).

Однак потім на підопічних Володимира Петковича найшло якесь затьмарення. Спочатку вони проспали штрафний, у результаті якого Матіас Йоргенсен повернув нащадків вікінгів у гру 3:1.

Через 4 хвилини скандинави, розіграною як по нотах комбінацією, вдруге осоромили захисні побудови господарів і Крістіан Гюткьєр скоротив до мінімуму відставання скандинавів у рахунку 3:2.

А на 90+ 3 хвилині футболісти збірної Швейцарії, перебуваючи в стані грогі, пропустили і третій м'яч - Хенрік Дальсгор 3:3.