>

"Фіорентина" в матчі проти "Інтера" уникла поразки завдяки скандальному пенальті на 101-й хвилині

Трилер у Флоренції.

Жордан Верету (справа)

Напередодні на "Артеміо Франкі" у Флоренції місцева "Фіорентина" в матчі Серії А приймала міланський "Інтер".

Поєдинок завершився надрезультативною нічиєю 3:3.

Рахунок відкрили вже на 17-й секунді - автоголом "відзначився" захисник гостей Стефан де Врей 1:0.

Але ще до перерви підопічні Лучано Спаллетті вийшли вперед завдяки точним ударам екс-гравця "фіалок" Матіаса Весіно і Маттео Політано 1:2.

У другому таймі після того, як Іван Перішич з пенальті забив третій м'яч (1:3), здавалося, що міланці повезуть з Флоренції три очки.

Однак спершу Луїс Мюріель, який вийшов на заміну, скоротив відставання "Фіорентини" в рахунку (74 хвилина) - 2:3.

А на шостій компенсованій хвилині арбітр Розаріо Абісс з Палермо призначив неоднозначний пенальті у ворота "Інтера".

5-хвилинний розгляд за участю VAR не переконав Розаріо скасувати призначення 11-метрового, і на 101-й хвилині Жордан Верету встановив остаточний рахунок у матчі - 3:3.