>

Під час матчу Англійської Прем'єр-ліги гравці несподівано потрапили під фонтан води для поливу

Система поливу води увімкнулася чітко за розкладом.

У рамках 27-го туру Англійської Прем'єр-ліги між клубами "Борнмут" та "Вулверхемптон Вондерерс", який відбувся напередодні на "Віталіті Стедіум", на п'ятій компенсованій до другого тайму хвилині увімкнулась система поливу газону.

Мабуть, система поливу так своєрідно "вирішила оплакувати" невдалу кінцівку матчу для футболістів "Борнмута".

Спочатку гравець гостей Рауль Хіменес на 83-й хвилині з пенальті відновив рівновагу в рахунку 1:1. А через 2 хвилини форвард господарів Джошуа Кінг міг вивести "Борнмут" знову вперед, проте своє пенальті норвежець не реалізував.

Зустріч так і завершилася нічиєю.

Варто додати, що рахунок у поєдинку відкрив той самий Кінг, на 14-й хвилині реалізувавши пенальті.

"Вовки", набравши 40 очок, посідають восьме місце в турнірній таблиці АПЛ, а "Борнмут" розташувався на десятій сходинці, маючи в активі 34 очки.