>

Мессі видав банальний хет-трик і рідкісний гол з правого в матчі проти "Севільї"

Ліонель витягнув "Барсу" на "Хуан Санчес Пісхуан".

Лионель Месси

У рамках 25-го туру іспанської Ла Ліги чемпіон і лідер поточного чемпіонату - каталонська "Барселона" в Севільї грала з однойменним клубом.

Зустріч завершилася важкою перемогою гостей 4:2.

У першому таймі господарі ні в чому не поступалися "Барсі", у гравців якої настрій на поєдинок був далеко не позамежний.

Завдяки голам Хесуса Наваса і Габріеля Меркадо "Севілья" пішла на перерву, ведучи в рахунку 2:1 - у каталонців м'яч на рахунку Ліонеля Мессі.

У другому таймі Лео спочатку зробив дубль, зрівнявши рахунок 2:2. А на 85-й хвилині аргентинець забив свій третій у матчі гол, виконавши напівшедевр із правого 3:2.

На цьому аргентинець вирішив не зупинятися і на третій компенсованій хвилині видав Луїсу Суаресу "на блюдечку" передачу, після якої уругваєць встановив остаточний рахунок у матчі 4:2.

"Барса" як і раніше недосяжна в чемпіонаті.