"Динамо" підтримало реноме українського клубного футболу, обігравши "Олімпіакос" у Лізі Європи (оновлено)

"Динамо" - в 1/8 фіналу.

Фран Соль после забитого гола

На НСК "Олімпійський" пройшов матч-відповідь стадії 1/16 фіналу Ліги Європи.

Київські "динамівці" у важкому поєдинку здобули мінімальну перемогу над грецьким "Олімпіакосом" 1:0.

Тактику обох команд визначив результат першого матчу в Піреї (2:2).

На початку поєдинку активнішими виглядали гості, яким потрібно було обов'язково забивати і бажано не раз.

Кияни воліли ж грати звикло - на контратаках.

До середини тайму запалу, а разом з ним і сил футболістів "Олімпіакосу" значно поменшало, що дозволило господарям перейти до активнішої гри попереду.

У практично рівній боротьбі все вирішили момент із кросом у штрафну Віталія Миколенка і гра на випередження Франа Соля - 1:0.

Під завісу тайму іспанець міг зробити дубль, але не використав 100-відсотковий гольовий момент.

Другий тайм також пройшов у контактній, щільній і виснажливій боротьбі. Однак на відміну від першого тайму, на авансцену "Олімпійського" все частіше виходив голкіпер "Динамо" Денис Бойко.

Саме завдяки вмілій грі Дениса "динамівці" зуміли втримати переможний рахунок і вийти в 1/8 фіналу.