>

"Шахтар", граючи 80 хвилин у меншості, встояв проти "Айнтрахта" в Лізі Європи (оновлено)

У Тараса Степаненка буде час провести роботу над помилками.

Шахтер

Слідом за динамівцями Києва в європейську весну-2019 увійшли футболісти донецького "Шахтаря".

У матчі стадії 1/16 фіналу Ліги Європи "гірники" в Харкові приймали Франкфуртський "Айнтрахт".

Матч завершився результативною нічиєю 2:2.

На результат поєдинку вплинуло швидке видалення півзахисника "Шахтаря" Тараса Степаненка. Всього 11 хвилин знадобилося гравцеві збірної України, щоб заробити дві жовті картки.

Варто зазначити, що дебют поєдинку був багатий на події і без видалення Степаненка.

Вже на 7-й хвилині рахунок відкрили гості - Мартін Хінтереггер протиснув у повітрі Ісмаїлі і змусив помилитися Андрія П'ятова 0:1.

Через 3 хвилини проти Мораеса неакуратно зіграв у власному штрафному майданчику Макото Хасебе і англійський рефері Ентоні Тейлор призначив 11-метровий, реалізований Марлосом 1:1.

А через хвилину соло взяв Степаненко.

На диво, після видалення гравця "Шахтаря", матч не перетворився на дорогу з одностороннім рухом.

Пропустивши на 51-й хвилині другий гол (Філіп Костич), "гірники" не впали духом, індивідуальними зусиллями Ісмаїлі створили і не реалізували на 63-й хвилині гольовий момент.

Однак це була тільки прелюдія. Через чотири хвилини бразильський тандем Мораес-Тайсон створили ще один момент біля воріт Кевіна Траппа і цього разу Тайсон був точним 2: 2.

У решту 25 хвилин на полі йшла відкрита гра з однаковими шансами на перемогу.

Водночас гості створили набагато більше моментів, але "Шахтар" вистояв і зберіг шанси на загальну перемогу в двораундовому протистоянні.