>

У півфіналі Кубка Іспанії був забитий рідкісний гол, на який суддя навіть не звернув уваги

"Бетіс" зіграв унічию з "Валенсією".

Хоакин в кругу со-товарищей отмечает свой гол

У Севільї на "Беніто Вільямарін" у присутності 57 тис. глядачів "Бетіс" приймав "Валенсію" в рамках першого півфінального матчу Copa del Rey.

Поєдинок завершився результативною нічиєю 2:2.

Футболісти "Бетіса" були близькі до перемоги. По ходу зустрічі господарі вели 2:0. Причому, на другий гол, забитий Хоакіном прямим ударом з кутового на 54-й хвилині, спочатку ніхто не звернув уваги, включаючи рефері Карлоса дель Серро.

Лише після втручання помічників судді, що відповідають за VAR, дель Серро змінив своє рішення і зарахував гол 2:0.

Валенсійці зуміли повернутися в гру через 16 хвилин після забитого росіянином Денисом Черишевим гола 1:2.

А в компенсований час гостям вдалося зрівняти рахунок 2:2.

Гол Хоакіна (2:13 трансляції).

Поєдинок у відповідь відбудеться 28 лютого на "Местальї" у Валенсії.

Нагадаємо, майже рік тому, 10 лютого в рамках 22-го туру Ла Ліги футболісти "Бетіса" вийшли на гру проти "Валенсії" у футболках "Ми всі Зозуля".