>

Зінченко забив приголомшливий дебютний гол за "Манчестер Сіті"

Українець відзначився в матчі Кубка Англійської ліги.

У рамках півфіналу Кубка Ліги чемпіон країни – клуб "Манчестер Сіті" на "Етіхад Стедіум" приймав клуб, який виступає в Футбольній лізі 1 (третій за значимістю дивізіон у системі футбольних ліг Англії) - "Бертон Альбіон".

Зустріч завершилася з незвичайним, як для сучасного футболу, рахунком 9:0.

Примітно, що на 37-й хвилині свій дебютний гол за "городян" провів Олександр Зінченко. При цьому гол українця вийшов приголомшливим.

Прийнявши м'яч від Лероя Сане на куті штрафного майданчика, Зінченко в дотик по високій дузі виконав зворотний "сухий лист" у дальню "дев'ятку".

Що це було - крос у штрафний на партнера або цілеспрямований удар по воротах - знає тільки український легіонер "МанСіті".

Проте гол претендуватиме не лише на найкрасивіший гол січня, а й увійде в шорт-ліст найкращих голів сезону в Англії.

Гол Зінченка 4:15.

У цьому сезоні Зінченко провів за "Манчестер Сіті" 10 матчів у всіх турнірах. На його рахунку дві результативні передачі і вирішальний забитий пенальті у чвертьфіналі Кубка Ліги проти "Лестер Сіті" (1:1, 3-1 пенальті).