>

Біатлон: Йоганнес Бо декласував своїх суперників у першому сезоні мас-старті

Українські біатлоністи залишилися за межею Топ-15.

Гонка з мас-старту завершувала чоловічу змагальну програму третього етапу Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Місце.

Норвезький стріляючий лижник Йоганнес Бо не залишив своїм суперникам жодного шансу. Лідер загального заліку КМ не допустив на 4-х вогневих рубежах жодного промаху і виграв свою третю гонку з трьох в Нове-Место. Таким чином, Йоганнес зробив своєрідний хет-трік на етапі Кубка світу.

З великим відставанням від Бо другим в гонці фінішував француз Кантен Фійон Майе. "Бронза" - у представника Росії Євгена Гаранічева.

Два представники України - Дмитро Підручний і Артем Пріма виступили посередньо. І якщо Підручний був відносно успішний на стрільбищі - всього 2 промахи, що дало йому можливість фінішувати на 17-му місці, то провал Прими на вогневому рубежі (7 промахів) позбавила змоги українцеві піднятися в підсумковому протоколі вище 27-го місця.