>

Біатлон: Валя Семеренко була за крок від "квіткової церемонії" після пасьюта на етапі Кубка світу

Виграла перегони переслідування Марте Олсбю Ройселанд.

Завершали третий день етапу Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Место жіночі перегони переслідування.

Як і в спринті, першою на фініші 10-кілометрового пасьюта з чотирма вогневими рубежами була представниця Норвегії Марте Олсбю Ройселанд.

Лише 0,2 сек. Марте програла лідер загального заліку КМ, італійка Доротея Вірер. "Бронза" – у шведки Ханни Еберг.

Наші біатлоністки виступили значно гірше, ніж у спринті. Нагадаємо, вчора чотири наші спортсменки були в Топ-15.  Причому 7-ю фінішувала Віта Семеренко.

Семеренко й у перегонах переслідування фінішувала за крок від "квіткової церемонії" - на 7-й позиції, тільки це була не Віта, а Валя, котра стартувала з 15-ї позиції.

Віту підвела стрільба на останньому вогневому рубежі, на якому вона допустила 2 промахи, що відсунуло її на 31-ше місце в підсумковому протоколі.

Не кращу стрільбу продемонструвала й Анастасія Меркушина - 3 промахи і 22-ге місце.

Повного фіаско на стрільбищі зазнала капітан нашої збірної Олена Підгрушна. Сім промахів після трьох вогневих рубежів, і Олена знялася з перегонів.

До Юлії Джими немає претензій. Юлія тільки відновлюється після хвороби, що змусила її пропустити попередній етап у Гофільцені.