>

Українець Семенов потрапив на квіткову церемонію першої індивідуальної гонки біатлонного сезону

Гонку в Поклюці виграв Мартен Фуркад.

Сергій Семенов (праворуч)

У Поклюці (Словенія) відбулася індивідуальна біатлонна гонка Кубка світу серед чоловіків.

Перше особисте змагання на Кубку світу в новому сезоні виграв француз Мартен Фуркад.

Другим, з відставанням на 4,2 сек., став німець Йоганнес Кюн, а третім до фінішу прийшов австрієць Симон Едер (+19,7).

Сергій Семенов фінішував на шостій позиції, що дозволило українському біатлоністи взяти участь у квітковій церемонії.

• 74. Віталій Кільчицький (0+2+0+1) +5:41,9

Варто додати, що через проблеми зі здоров'ям індивідуальний старт пропустив капітан чоловічої збірної Дмитро Підручний, який буде готуватися до спринту.

Етап Кубка світу з біатлону в Поклюці проходить з 2 по 9 грудня. Україна вже завоювала бронзову медаль в одиночному міксті.