>

Світоліна вийшла у фінал Підсумкового турніру WTA (оновлено)

Еліна Світоліна виграла четвертий матч поспіль на турнірі в Сінгапурі.

Элина Свитолина

На Підсумковому турнірі WTA, який проходить в Сінгапурі, перша ракетка України Еліна Світоліна у драматичному трисетовому півфінальному матчі переграла Голландську тенісистку Кікі Бертенс 7:5, 6:7 (5-7), 6:4.

Поєдинок тривав 2 години і 38 хвилин.

Характер зустрічі зайвий раз підкреслював розіграш в 10-му геймі другого сету за загального рахунку 5:4 на користь голландки. У Кікі був потрійний сетбол на своїй подачі, але Світоліна виграла 5 розіграшів м'яча поспіль, зрівняла рахунок в партії і зрештою довела партію до тай-брейку, в якому, правда, поступилася 5-7.

У вирішальній партії Еліна відразу ж почала з брейку. Проте в наступному геймі, який тривав 13 хвилин і 21 секунду, Світоліна віддала свою подачу.

У такому нервовому, повному психологізму настрої тривала вирішальна партія, в якій українці вдалося зробити на один брейк більше, ніж суперниці.

У другому півфіналі американка Слоан Стівенс зіграє з чешкою Кароліною Плішковою.

Оновлення.

Суперницею Світоліної у фіналі стала Стівенс (5-та сіяна).

У другому півфінальному матчі Слоан здобула вольову перемогу над Плішковою (7) 0:6, 6:4, 6:1.

Світоліна і Стівенс грали між собою тричі в кар'єрі, рахунок 2-1 на користь американки.

Фінал Підсумкового турніру WTA відбудеться завтра, 28 жовтня.