>

Україна обіграла Чехію і пробилася в елітний дивізіон Ліги Націй

Збірна України забезпечила собі участь в плей-офф за місце на Євро-2020.

У вівторок, 16 жовтня, збірна України в Харкові на стадіоні "Металіст" обіграла з мінімальним рахунком 1:0 збірну Чехії в рамках третього туру Ліги Націй УЄФА.

Українська збірна стала недосяжна для суперників і посіла перше місце в своїй групі.

Єдиний гол в матчі забив Руслан Малиновський, на 43-й хвилині дальнім ударом відправивши м'яч у правий нижній кут.

Після перерви обидві команди мали шанси змінити рахунок, проте гол футболіста бельгійського "Генка" залишився єдиним у матчі.

Таким чином, українська збірна, здобувши третю перемогу, має стовідсотковий результат у Лізі Націй, і достроково гарантувала собі перше місце і підвищення в елітний дивізіон - Лігу А.

Крім того, збірна України забезпечила собі участь в плей-офф за місце на Євро-2020, якщо не вдасться пробитися до фінальної частини турніру через класичний відбір.

Також на матчі була проведена хвилина мовчання в пам'ять про футболіста і тренера Олега Базилевича.