>

Україна здобула три медалі на юнацькій Олімпіаді

У восьмий день юнацьких Олімпійських ігор у Буенос-Айресі Україна виборола "срібло" і дві "бронзи".

На III юнацьких літніх Олімпійських іграх, що проходять в аргентинській столиці, збірна України виборола чергові медалі.

Срібну медаль здобув для України гімнаст Назар Чепурний. У фінальних змаганнях в опорному стрибку Назар зайняв друге місце, заробивши оцінку 13.983, лише трохи програвши американцю Брендону Брайонісу (14.099).

У змаганнях з вільної боротьби (вагова категорія до 55 кг) Владислав Остапенко в поєдинку за "бронзу" переміг Уссаму Ларібі з Алжиру за рахунок технічної переваги (10:0).

Владислав Остапенко в компанії з президентом НОК України Сергієм Бубкою

Ще одну бронзову медаль виграв легкоатлет Олег Дорощук у стрибках у висоту. Олег зупинився на висоті 214 см.

Усього в активі нашої команди 10 нагород, серед яких дві золоті та по чотири срібних і бронзових.