>

Гравець "Спортингу" під час матчу не дав задихнутися воротареві

Себастьян Коатес вчасно надав першу допомогу Ромену Салену.

У рамках 7-го туру чемпіонату Португалії в Портімані місцевий клуб "Портімоненсе" приймав лісабонський "Спортинг" (4:2).

На передостанній хвилині першого тайму півзахисник господарів Кьоя Накадзіма ударом з меж штрафного майданчика подвоїв перевагу своєї команди 2:0.

При цьому голкіпер гостей Ромену Сален у відчайдушному стрибку намагався дотягнутися до м'яча і відбити удар японця. У результаті Сален вдарився головою об штангу і знепритомнів.

Першим зрозумів, що з партнером по команді не все гаразд, захисник "Спортингу" Себастьян Коатес.

Поки лікарі бігли до Салена, уругвайський легіонер "левів" запобіг западанню язика і не дав Ромену задихнутися.

Варто додати, що Коатес не тільки врятував життя своєму голкіперу, а й під завісу поєдинку реанімував усю команду, точним ударом на 88-й хвилині скоротивши до мінімуму відставання в рахунку (3:2).

Однак урятуватися підопічні Жозе Пезейру не змогли, пропустивши на 90 + 3 хвилині четвертий гол.