>

"Шахтар" не зумів втримати перевагу в матчі ЛЧ з "Ліоном"

Поєдинок за порожніх трибун завершився бойовою нічиєю 2:2.

На груповому етапі Ліги чемпіонів донецький "Шахтар" свій другий матч проводив у Ліоні проти однойменного клубу.

Зустріч завершилася результативною нічиєю 2:2.

Незважаючи на те, що перший гольовий момент створили господарі (Мусса Дембеле), гру контролювали гості.

Прекрасна взаємодія Тайсона, Ісмаїлі і Мораеса на передостанній хвилині першого тайму призвела до першого взяття воріт Ентоні Лопеша - 0:1.

На початку другого тайму Мораес кинджальним, без розбігу і замаху, ударом робить дубль - 0:2.

Домінування підопічних Паулу Фонсеки не викликало сумнівів. Допоки на полі у складі "Ліона" не з'явився Мемфіс Депай.

З виходом голландця просів правий фланг оборони "гірників", звідки пішли бомбардування штрафного майданчика "Шахтаря".

Футболісти донецької команди не відразу помітили зміну в характері гри суперника, що поряд із самозаспокоєнням призвело до того, що господарі спочатку втиснули гравців "Шахтаря" в їх штрафний, а потім, скориставшись позиційними помилками центру оборони "гірників", скоротили відставання в рахунку (Дембеле, 71) до 1:2 і через дві хвилини взагалі зрівняли рахунок (Лео Дюбуа).

У решту часу господарі були за крок від того, щоб нокаутувати гостей, забивши третій гол. Але "гірників" виручив Андрій П'ятов.

І все ж останнє слово залишилося за футболістами "Шахтаря". На передостанній хвилині матчу Оларенважу Кайоде, вийшовши на заміну, міг принести гостям три очки, але після його удару м'яч влучив у поперечину.

Після двох турів із чотирма очками лідером групи F залишився "Ліон", на друге місце вийшов "Манчестер Сіті" (3 очки).

"Шахтар", зігравши два матчі внічию з однаковим рахунком 2:2, розташувався на третьому місці.

Замикає таблицю з одним очком німецький "Гоффенгайм".