>

Срібного фіналіста ЧС-2018 розтрощено в матчі Ліги націй з рахунком 6:0 (оновлено)

Хорвати розгромно програли збірній Іспанії.

У рамках другого туру Ліги націй у Групі А4 збірна Іспанії в Ельче приймала фіналістів останнього Чемпіонату світу - збірну Хорватії.

Поєдинок завершився феєричною перемогою "Фурії Рохи" 6:0.

Усе вирішив інтервал в 11 хвилин в середині першого тайму, коли з 24-ї по 35-ту хвилини іспанці тричі розписалися у воротах Ловро Калинича (Сауль Ньїгес і Марко Асенсіо; крім того, один з голів був записаний на рахунок голкіпера хорватської збірної, як автогол).

Результат перших 45 хвилин був алогічним, якщо враховувати, що підопічні Луїса Енріке завдали всього два удари у бік воріт.

Своєю чергою, хорвати в дебюті матчу могли тричі засмутити голкіпера господарів Давида Де Хеа, проте свої моменти не використали три Івани - Ракитич, Сантіні і Перишич.

У другій половині зустрічі на полі була лише одна команда.

Продовжили "побиття" хорватів Родріго (49), Серхіо Рамос (57) та Іско (70).

Після перемоги над хорватами, збірна Іспанії з двома перемогами одноосібно очолює Групу А4.

Нагадаємо, у першому турі іспанці на "Вемблі" обіграли англійців 2:1.

Додамо, що в поєдинку з іспанцями півзахисник збірної Хорватії Іван Ракитич відзначив своєрідний ювілей - сотий матч за національну команду.

Погодьмося, ювілей для Івана видався незабутнім, проте не дуже радісним.