>

"Динамо" виграло Суперкубок України

Матч з "Шахтарем" завершився перемогою киян з рахунком 1:0.

Київське "Динамо" виграло Суперкубок України, перемігши 21 липня донецький "Шахтер" з рахунком 1:0.

Матч пройшов в Одесі на стадіоні "Чорноморець".

Єдиний гол забив на 18-й хвилині Віталій Буяльський, який скористався помилкою воротаря "Шахтаря" Андрія П'ятова і поцілив у порожні ворота. У другому таймі "Шахтар" більше володів м'ячем, хоча реальних моментів у "Динамо" було більше.

Однак в остаточному підсумку нікому більше забити не вдалося, і "Динамо" після річної перерви знову, в сьомий раз, виграло Суперкубок України.

"Шахтар"(Донецьк) - "Динамо"(Київ) - 0:1

"Шахтар": П'ятов, Данченко, Ракицький, Крівцов, Ісмаїлі, Степаненко (к), Коваленко (Тотовицький, 68), Фернандо (Болбат, 70), Алан Патрік, Марлос, Мораес.

"Динамо": Бойко, Морозюк, Бурда, Кадар, Кендзьора, Че Че (Гармаш, 46; Шапаренко, 72), Вербич, Буяльський (Сидорчук, 78), Циганков (к), Шепелев, Бесєдін.

Гол: Буяльський (18).

Попереджені: Данченко (53), Фернандо (58), Мораес (90 + 3), Тотовицький (90 + 7) - Бурда (13), Шепелєв (71), Кадар (81), Кендзьора (90 + 8), Бойко ( 90+8).

Вилучені: Ісмаїлі (90+7) - Бурда (90+7).