>

Збірна Франції стала третьою командою на ЧС-2018, якій гарантований вихід в плей-оф (оновлено)

Збірна Франції мінімально переграла команду Перу, завдяки голу Кіліана Мбаппе 1:0

На "Єкатеринбург Арені" збірна Франції, у другому турі Групи С, здобувши перемогу над перуанською збірною 1:0, достроково гарантувала собі вихід в 1/8 фіналу Чемпіонату світу-2018.

Гра підопічних Дідьє Дешама залишила подвійне враження.

У першому таймі французи мали вигляд господарів становища, створили низку гольових моментів, один з яких на 34-й хвилині реалізував Кіліан Мбаппе.

Другий тайм "триколірні" відверто провалили.

Непереконливі дії французів призвели до того, що наприкінці матчу чемпіони світу-1998 виключно відбивалися.

Мандраж "зловив" навіть наставник команди - Дешам, з 75-ї по 89-ту хвилини поетапно замінивши трьох своїх провідних атакуючих футболістів (Мбаппе, Грізманна і Погбу) на гравців більш оборонного плану.

Утім, здобувши свою другу важку перемогу на ЧС-2018, збірна Франції, слідом за командами Росії та Уругваю, гарантувала собі вихід в плей-оф Мундіалю.

Своєю чергою, команда Перу програла другий матч на турнірі і втратила навіть теоретичні шанси вийти з групи.