>

Японія виявилася сильнішою за Колумбію на ЧС-2018

Збірна Японії в бойовому матчі переграла колумбійців 2:1.

У Саранську на стадіоні "Мордовія Арена" стартували матчі Чемпіонату світу-2018 в Групі Н.

У поєдинку між збірними Колумбії та Японії вже на 3-й хвилині південноамериканська команда залишилася в меншості - червону картку отримав півзахисник збірної Колумбії Карлос Санчес, який свідомо зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, намагаючись зупинити політ м'яча.

Призначений словенським арбітром Даміром Скоміною пенальті реалізував Сіндзі Кагава 1:0.

Відзначимо, це було перше вилучення на Мундіалі-2018.

Відкривши рахунок, "самураї" віддали ініціативу супернику, чим той і скористався.

На 39-й хвилині Скоміна призначив сумнівний штрафний удар, під час виконання якого Хуан Кінтеро виявився хитрішим за японців, направивши м'яч низом під "стінкою", яка вистрибнула 1:1.

Японці спробували оскаржити перетин м'ячем лінії воріт. Однак система визначення взяття воріт показала: м'яч дійсно перетнув "стрічку".

Після пропущеного гола японці активізувалися.

У другому таймі своєю активністю футболісти збірної Японії змусили колумбійців відмовитися від контргри.

На ворота Давида Оспіни посипалися кутові удари, один з яких реалізував на 73-й хвилині Юя Осако 2:1.

У час, що залишився, колумбійці мали можливість урятувати поєдинок, але Хамес Родрігес на 78-й хвилині з вигідної позиції зарядив у воротаря.

У другому матчі Групи Н о 18:00 зустрінуться збірні Польщі та Сенегалу.