>

Передбачуваною перемогою "Атлетіко" завершився фінал Ліги Європи

Мадридці впевнено переграли "Марсель" 3:0.

В Мадриде на родном стадионе "Атлетико" - "Ванда Метрополитано"

У Ліоні на "Стад-де-Ліон" пройшов фінал Ліги Європи, в якому мадридський "Атлетіко" в домінуючому стилі переграв "Марсель" 3:0.

У французькому місті в суперництві з французькою командою дубль на рахунку француза Антуана Грізманна (21-ша і 49-та хвилини).

А крапку поставив капітан "матрацників" Габі (89-та).

Однак для мадридців усе могло скластися не так райдужно, якби в дебюті поєдинку форвард "Марселя" Валер Жермен реалізував вихід один на один з голкіпером Яном Облаком.

При цьому варто додати, що аж до забитого Грізманном голу провансальці домінували на полі.

На жаль для французької команди, безглузді дії воротаря Стіва Манданда й опорного хава Андре Замбо Ангісса призвели до дебютного гола Грізманна 1:0.

Повівши в рахунку, футболісти "Атлетіко" немов опинилися в рідній стихії - скували дії суперника, запресингували і нав'язали йому єдиноборства, перетворивши гру на в'язку патоку, з якою підопічні Руді Гарсії зуміли вирватися лише в завершальні 10 хвилин поєдинку.

Проте на той момент практично все було вирішено.

Голом Грізманна в дебюті другого тайму можна було закривати фінал, якби не форвард "Марселя" Костас Мітроглу, який лише через 7 хвилин після свого виходу на поле міг на 81-й хвилині реанімувати інтригу в матчі, але після його удару головою м'яч влучив у стійку воріт.

Встигли французи створити ще один момент, бездарно розбазарений Клінтоном Нжиє.

Символічно, що вирішив остаточно заспокоїти гру на передостанній хвилині капітан "Атлетіко" Габі 3:0.

Мадридці втретє за останні 9 років виграють другий за значимістю клубний європейський турнір.

Раз Грізманн

Два Грізманн

У танці Грізманн просто звір

Факелоносець

Циганочка з виходом (помічник головного тренера "Атлетіко" Херман Бургос)

Чотирирукий Флоріан Товен

І зійшлися два богатирі (Дієго Коста та Адиль Рамі)

Продовження дуелі

Дует синхроністів (Хосе Марія Хіменес і Клінтон Нжиє)

Момент, який міг змінити фінал (Костас Мітроглу, 81-ша хвилина)

Мить потому
Мить потому

А я ляжу-приляжу (Стів Манданда після третього пропущеного гола)

І от Василь Іванович і каже Петькові... (Коке, Годін і Габі)

Теперішнє і минуле Атлетіко (Антуан Грізманн і Фернандо Торрес)

Лобановського
А 32 роки тому тут же, в Ліоні, "Атлетіко" з таким самим рахунком поступився в такому самому фіналі команді Лобановського