>

"Ювентус" довів статус найсильнішої команди країни у фіналі Кубка Італії

"Стара синьйора" розгромила "Мілан" з рахунком 4:0

Обладатели Кубка Италии

У Римі на "Стадіо Олімпіко" у фіналі Кубка Італії зійшлися туринський "Ювентус" і "Мілан".

Туринці побили міланців із непристойним рахунком 4:0.

Темп, продемонстрований командами в першій половині матчу, був настільки невисоким, що в багатьох глядачів склалося враження про домовленість суперників про післяматчеві пенальті.

Однак початок другого тайму спростував цю теорію.

Порушником спокою виступив атакувальний півзахисник туринців Пауло Дібала, який за лічені хвилини тричі завдавав небезпечних ударів по воротах голкіпера "Мілана" Джанлуїджі Доннарумма.

Мабуть, атакувальні дії аргентинця так вплинули на ще не зміцнілу психіку 18-річного стража воріт міланців, що він з 56-ї по 64-ту хвилину тричі пропустив м'яч, причому двічі - з вини Джанлуїджі.

Добив Доннарумма свій же гравець - Нікола Калинич, який оформив на 76-й хвилині автогол.

"Ювентус" виграв Кубок Італії вчетверте.

Альпійський стрілець Мехді Бенатіа (1:0), точніше марокканський

Хто першим наздожене мене, той отримає солодку цукерку (Дієго Коста робить рахунок 2:0)

Найкращий у "Ювентусі" в олімпійській дисципліні - стипль-чезі (біг з перешкодами) - Мехді Бенатіа (3:0)

Досить, хлопці (тренер "Юве" Массиміліано Аллегрі)