>

15-річна українка обіграла колишню 11-ту ракетку світу

Марта Костюк пройшла Алізе Корне в фіналі кваліфікації турніру WTA в Штутгарті.

Марта Костюк

15-річна українська тенісистка Марта Костюк вперше зіграє в основі турніру WTA. Спортсменка перемогла в фіналі кваліфікації змагань у Штутгарті 28-річну француженку Алізе Корне з рахунком 4-6, 6-2, 6-3.

Марта Костюк - 158 в рейтингу WTA, а Алізе Корне - 35. Француженка, колись займала 11-ту сходинку, - відома тенісистка, стабільно займає місця в топ-50 упродовж останніх десяти років.

Марта Костюк голосно заявила про себе на Відкритому чемпіонаті Австралії-2018, де виграла три матчі в кваліфікації і два - в основній сітці, попутно взявши верх над китаянкою Шуай Пен (27 в світі). Через місяць юна українка переграла яка виступає за Австралію, (26 в світі) в Кубку Федерації.

Для українки турнір в Штутгарті став лише другим на рівні WTA. У минулому році Костюк потрапила в кваліфікацію на змаганнях на Мальорці, але поступилася в стартовому колі.