>

Британська поліція надала охорону арбітру, який обслуговував матч "Реал" - "Ювентус"

Майкл Олівер тепер під охороною

Британська поліція надала охорону футбольному арбітрові Майклу Оліверу, який обслуговував у Мадриді матч-відповідь чвертьфіналу Ліги чемпіонів між "Реалом" і туринським "Ювентусом", повідомляє AFP.

Нагадаємо, Олівер на 93-й хвилині відзначився призначенням дискусійного пенальті у ворота гостей, який був реалізований Криштіану Роналду (1:3). Попутно англійський рефері вигнав із поля голкіпера гостей Джанлуїджі Буффона.

Цей гол Роналду не дозволив "Ювентусові" перевести поєдинок в овертайм - у Турині був зафіксований результат 3:0 на користь "Реалу".

Після публікації телефонного номера Олівера арбітр і його дружина почали отримувати смертельні погрози.

Раніше УЄФА зажадав вжити заходів щодо людей, які погрожували арбітру Оліверу.