>

Визначився квартет півфіналістів Ліги Європи

Поєдинки були насичені подіями

Відбулися поєдинки стадії 1/4 фіналу Лиги Европы.Ліги Європи.

Треба зазначити, що безумство чвертьфіналів Лиги Чемпионов частково передалося і цьому турніру.

Хокейною результативністю відзначився матч у Марселі, де місцевий однойменний клуб приймав німецький "РБ Лейпциг" і до 9-ї хвилини вигравав 2:1.

При цьому два м'ячі були на рахунку футболістів гостей. Проте один із них був забитий у свої ворота.

На півгодини команди взяли паузу, яку на 38-й хвилині перервав марселець Товен - 3:1.

Рахунок уже не влаштовував гостей. І на 55-й хвилині француз Огюстен, який виступає за німецьку команду, тимчасово зробив для "РБ Лейпциг" рахунок, прийнятний для виходу в півфінал, - 3:2.

З цим не погоджувався капітан "Марселя" Пайє, який через 5 хвилин знову збільшив розрив у рахунку до двох м'ячів - 4:2.

Остаточний результат у матчі на 94-й хвилині встановив японець Сакаї - 5:2.

У поєдинку австрійського "Зальцбурга" і римського "Лаціо", здавалося, інтрига померла на 55-й хвилині, коли форвард гостей Іммобіле вивів "лаціале" вперед 0:1 і за сумою двох матчів 2:5.

Однак гравці "Зальцбурга" зробили неможливе - протягом наступних 22 хвилин чотири рази засмутили голкіпера "Лаціо" Стракоша: 4:1.

І сенсаційно за сумою двох матчів у півфінал виходить австрійський клуб.

Змусив похвилюватися своїх уболівальників лондонський "Арсенал".

Прилетівши в Москву з комфортною перевагою після першого матчу (4:1), "каноніри" до 50-ї хвилини вже програвали ЦСКА 0:2.

Заспокоїв усіх Уелбек, який на 75-й хвилині забив перший гол.

Крапку в поєдинку поставив на другій компенсованій хвилині Ремзі - 2:2.

Трохи не вистачило лісабонському "Спортінгу", щоб створити ще одну сенсацію.

До 28-ї хвилини господарі зусиллями Монтеро вигравали в мадридського "Атлетіко" 1:0.

Усього одного м'яча не вистачало господарям, щоб перевести матч як мінімум в овертайм.

Однак "матрацники" утримали прийнятний для них результат.

Жеребкування півфінальної стадії турніру пройде в п'ятницю.