>

Голкіпер "Ювентуса" Буффон вважає, що в грудях судді Олівера не серце, а сміттєвий бак

Голкіпер "Ювентуса" не згоден з рішенням рефері призначити пенальті в його ворота.

Джанлуиджи Буффон

Рефері Майкл Олівер у матчі чвертьфіналу Ліги Чемпіонів між "Реалом" і "Ювентусом" (1:3) призначив на останній хвилині компенсованого часу спірний пенальті у ворота гостей, який вирішив результат двораундового протистояння. Крім того, Олівер видалив голкіпера "Ювентуса" Буффона за неспортивну поведінку.

Голкіпер "Старої синьйори" 40-річний Джанлуїджі Буффон вважає це рішення англійського рефері несправедливим.

"Ювентус" заслужив щонайменше додатковий час, вважає Буффон.

"Це і на 10 процентів не пенальті. Я знаю, що арбітр бачив, момент був неясний. Сумнівний момент на 93-й хвилині, коли в першому матчі у нас був очевидний пенальті, не можна ставити такий 11-метровий у такий момент.

Команда віддала всі сили, і одна людина не може взяти і зруйнувати ось так мрію неймовірного камбека сумнівним епізодом.

У тебе в грудях, мабуть, не серце, а сміттєвий бак. Окрім того, якщо в тебе немає мужності вийти на поле на такому стадіоні, краще сиди на трибуні з дружиною, з дітьми, пий Sprite і їж чіпси", - підсумував легендарний голкіпер.