>

"Рома" створила сенсацію року в Лізі чемпіонів

Римляни за сумою двох зустрічей вибили "Барселону" з розіграшу цього турніру

Победный кивок Маноласа

У матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів на "Стадіо Олімпіко" місцевій "Ромі" для виходу в півфінал необхідно було забивати у ворота "Барселони" тричі, при цьому свої ворота залишити "сухими".

На початку вірилося насилу. Ще більш фантастично виглядало, що Мессі і Ко. не заб'ють.

Однак "Рома" завдяки швидкому голу Джеко, тоді заробленому ним же на 58-й хвилині і реалізованому де Россі пенальті змусила підопічних Ернесто Вальверде незвично нервувати - 2:0.

Кульмінація всього двоматчевого протистояння настала за 8 хвилин до закінчення основного часу, коли захисник господарів Манолос після подачі з кутового головою "зрізав" м'яч у ворота тер Штегена (3:0).

Лише після цього епізоду "Барса" прокинулася. Однак римляни героїчно відстояли своє завоювання.

Кривдник донецького "Шахтаря" - в півфіналі Ліги чемпіонів.