Легендарний біатлоніст Бйорндален завершив кар'єру

Уле-Ейнар Бйорндален ухвалив рішення закінчити виступи

Уле-Эйнар Бьорндален

Сьогодні на прес-конференції легендарний 44-річний норвезький біатлоніст Уле-Ейнар Бйорндален заявив, що цей сезон став для нього останнім у спортивній кар'єрі.

"Я хотів би провести ще кілька років, але це мій останній сезон. Я закінчую кар'єру", - заявив 8-разовий олімпійський чемпіон.

Відзначимо, що минулий сезон став найгіршим у кар'єрі Уле-Ейнара, який був лише 43-м у загальному заліку Кубка світу. Крім того, норвежець не потрапив у збірну Норвегії і не взяв участь у зимовій Олімпіаді в Пхьончхані.

Норвежець є 20-разовим чемпіоном світу, шість разів вигравав загальний залік Кубок світу. Бйорндален є найтитулованішим біатлоністом в історії Олімпійських ігор (8 золотих, 4 срібні і 1 бронзова медалі) і чемпіонатів світу (20-14-11).

З 2016 року Бйорндален одружений з білоруською біатлоністкою, 4-разовою олімпійською чемпіонкою Дарією Домрачовою. Того ж року в подружжя народилася дочка Ксенія.