ГоловнаСпорт

Гройсман пропонує посилити габаритно-ваговий контроль на дорогах

"За різними оцінками, близько 50% транспорту їздить з порушеннями... Ми повинні це зупинити".

Гройсман пропонує посилити габаритно-ваговий контроль на дорогах
Фото: logistica.ru

В Україні починається сезон дорожніх робіт, які передбачають ініційовані урядом перевірки якості вже відремонтованих доріг, впровадження нових норм контролю їх якості, а також контроль навантаження транспорту, який здійснюють підрозділи Держслужби з безпеки на транспорті ("Укртрансбезпеки").

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку дорожнього господарства, повідомляє Урядовий портал.

"Поступово можна починати роботи на дорогах. Хотів би звернути увагу на якість виконання робіт - поточний і капітальний ремонт у тому числі", - зазначив прем'єр.

Він також наголосив на принциповій важливості злагодженої роботи на вагових комплексах.

"Контроль необхідно забезпечити. Ми витрачаємо мільярди гривень на будівництво, потім транспорт навантажують і перевантажують, і таким чином руйнують дороги. За різними оцінками, близько 50% транспорту їздить із порушеннями вагових норм. Ми повинні це зупинити", - сказав Гройсман.

Він запропонував залучити до процесу Міністерство внутрішніх справ. Зокрема, голова уряду планує використовувати камери відеоспостереження.

"У нас, наприклад, є 78 комплексів. Давайте поставимо камери і все зробимо. Думаю, керівники МВС із задоволенням нададуть допомогу", - резюмував Гройсман.

Нагадаємо, раніше Гройсман анонсував у цьому році наймасштабніший ремонт доріг з 1991 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter