Визначився останній дует учасників стадії чвертьфіналу Ліги чемпіонів

«Барса» і «Баварія» йдуть далі

Лионель Месси празднует третий гол "Барсы"

У рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА відбулися два останні поєдинки.

До «Баварії», яка фактично вийшла ще в Мюнхені три тижні тому і формально оформила це сьогодні ввечері в Стамбулі, приєдналася каталонська «Барселона».

Баварці в гостьовому матчі не залишили футболістам «Бешикташа» шансу зберегти лице, забивши три голи у ворота Тонга Зенгіна. На що «чорні орли» зуміли відповісти лише голом бразильця з прізвищем «з валентинки» - Лав - 1:3.

Значно видовищніше виглядав поєдинок на «Ноу Камп», на якому «Барса» приймала «Челсі».

У чомусь характер матчу зумовив швидкий гол Ліонеля Мессі, забитий аргентинцем уже на 3-й хвилині - 1:0.

Потрібно визнати, пропущений гол у самому дебюті зустрічі анітрохи не збентежив гравців «Челсі». І за це їм особлива подяка. Сміливо придушивши атакувальні дії господарів, підопічні Антоніо Конте почали самі створювати гостроту біля воріт Марка-Андре тер Штегена. Як завжди креативним був Вілліан, якого активно підтримував Маркос Алонсо.

Не збентежив гостей і другий пропущений гол на 20-й хвилині від Усмана Дембеле - 2:0.

А признач рефері поєдинку словак Дамір Скоміна пенальті у ворота «блаугранас» на перших хвилинах другої половини зустрічі - і хто знає, як розвивалися б подальші події на полі.

«Пенсіонерів» заспокоїв лише другий гол Мессі на 63-й хвилині - 3:0.

Таким чином визначилися всі учасники стадії 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

У вісімку найсильніших клубів Європи увійшли три представники Іспанії («Реал», «Барселона» і «Севілья»), по два представники Англії ( «Ліверпуль» і «Манчестер Сіті») і Італії («Ювентус» і «Рома»), а також мюнхенська «Баварія».

Жеребкування турніру відбудеться в п'ятницю о 13:00.