>

Лижник Рептюх завоював для України третє "золото" Паралімпіади-2018

Наша збірна піднялася на третє місце в медальному заліку країн-учасниць.

Игорь Рептюх

Третього дня XII Паралімпійських ігор у Пхьончхані українець Ігор Рептюх завоював третю золоту медаль і вивів національну збірну на третє місце в медальному заліку країн-учасниць.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Рептюх став чемпіоном у лижній гонці на 20 км вільним стилем серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

23-річний спортсмен подолав дистанцію за 44 хвилини 52,4 секунди. Його суперник француз Бенджаміс Дав'є відстав майже на дві хвилини. "Бронза" дісталася норвежцеві Хакону Олсруду.

Станом на ранок понеділка збірна України завоювала вже три золоті, дві срібні та чотири бронзові медалі.

Президент Петро Порошенко привітав Рептюха з перемогою.

"Вітаю Ігоря Рептюха і всю українську паралімпійську збірну із «золотом»! Ігор став чемпіоном у лижній гонці на 20 кілометрів. Україно, вперед!" - написав президент у Фейсбуці.

Нагадаємо, першого дня Паралімпійських ігор-2018 у Пхьончхані українці завоювали п'ять нагород: одну золоту, одну срібну і три бронзові.

Друге "золото" нашій збірній завоював лижник Максим Яровий.