>

Гравець «Реалу» Рамос прямо під час матчу чемпіонату Іспанії відлучився в туалет

«Королівському клубу» 5 хвилин довелося грати в меншості

Рамос уже в строю

Захисник «Реалу» Серхіо Рамос у другому таймі виїзного матчу 28-го туру чемпіонату Іспанії проти «Ейбару», при рахунку 1: 1, попросив у судді дозвіл відлучитися, після чого повернувся в гру через п'ять хвилин.

Як розповів після матчу наставник «Реалу» Зінедін Зідан, Рамос відлучався в туалет, - повідомляє Marca.

Зазначимо, цей незапланований «піт-стоп» капітана команди, якимось чином позначився на підсумковому результаті матчу, бо всього через п'ять хвилин після повернення Рамоса на поле «Реал», зусиллями Кріштіано Рональдо, забив переможний гол 2: 1.

Сам же Серхіо після поєдинку виклав у свій Twitter пост, де написав: «Природа кличе. Сходив туди-назад. Перезарядився. Забили гол. Зараз додому. Так тримати!".

«Реал» нині йде на третьому місці в Ла Лізі, відстаючи від «Барси» на 12 очок.