ГоловнаСпорт

Результати Олімпіади за 24 лютого

Пропонуємо вашій увазі результати Олімпіади-2018 за 24 лютого (суботу)

Фото: EPA/UPG

СНОУБОРД Чоловіки Біг-ейр ФІНАЛ

  1. Sebastien TOUTANT (Канада) 174.25    
  2. Kyle MACK (США) 168.75    
  3. Billy MORGAN (Великобританія) 168.00    
  4. Chris CORNING (США) 153.00    
  5. Redmond GERARD (США) 143.00    
  6. Michael SCHAERER (Швейцарія) 140.75    
  7. Torgeir BERGREM (Норвегія) 131.00    
  8. Jonas BOESIGER (Швейцарія) 118.25    
  9. Max PARROT (Канада) 117.75    
  10. Mark MCMORRIS (Канада) 72.50    
  11. Carlos GARCIA KNIGHT (Нова Зеландія) 54.25    
  12. Niklas MATTSSON (Швеція) 36.00

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ Командна першість

Півфінали:  

АВСТРІЯ-НОРВЕГІЯ 3:1    

ШВЕЙЦАРІЯ-ФРАНЦІЯ 3:1

ФІНАЛ за 3 місце

НОРВЕГІЯ-ФРАНЦІЯ 2: 2 (тай-брейк: перемога Норвегії 41:17 проти 41:29)

ФІНАЛ

ШВЕЙЦАРІЯ-АВСТРІЯ 3:1

СНОУБОРД

Жінки Паралельний гігантський слалом

Чвертьфінал №1

  • Ramona Theresia HOFMEISTER (Німеччина)    
  • Ina MESCHIK (Австрія) +0.78

Чвертьфінал №2

  • Ester LEDECKA (Чехія)    
  • Daniela ULBING (Австрія) +0.97

Чвертьфінал №3

  • Alena ZAVARZINA (OAR) *    
  • Julie ZOGG (Швейцарія) +1.88

Чвертьфінал №4

  • Selina JOERG (Німеччина)    
  • Tomoka TAKEUCHI (Японія) +0.62

Півфінал №1

  • Ester LEDECKA (Чехія)    
  • Ramona Theresia HOFMEISTER (Німеччина) - не фінішувала

Півфінал №2

  • Selina JOERG (Німеччина)    
  • Alena ZAVARZINA (OAR) - не фінішувала

ФІНАЛ за 3 місце

  • Ramona Theresia HOFMEISTER (Німеччина)    
  • Alena ZAVARZINA (OAR) +4.07

ФІНАЛ

  • Ester LEDECKA (Чехія)    
  • Selina JOERG (Німеччина) +0.46

Аннамарі Данча (Україна) в кваліфікації зайняла 28 місце і в 1/8 фіналу не пройшла

* Олімпійські атлети з Росії

Чоловіки Паралельний гігантський слалом

Чвертьфінал №1

  • Sylvain DUFOUR (Франція)    
  • Edwin CORATTI (Італія) +0.19

Чвертьфінал №2

  • Nevin GALMARINI (Швейцарія)    
  • Roland FISCHNALLER (Італія) +0.06

Чвертьфінал №3   

  • Zan KOSIR (Словенія)    
  • Stefan BAUMEISTER (Німеччина) +3.07

Чвертьфінал №4 

  • LEE Sangho (Південна Корея)    
  • Benjamin KARL (Австрія) +0.94

Півфінал №1  

  • Nevin GALMARINI (Швейцарія)    
  • Sylvain DUFOUR (Франція) - не фінішував

Півфінал №2

  • LEE Sangho (Південна Корея)    
  • Zan KOSIR (Словенія) +0.01

ФІНАЛ за 3 місце

Zan KOSIR (Словенія)   

Sylvain DUFOUR (Франція) +1.49

ФІНАЛ 

  • Nevin GALMARINI (Швейцарія)    
  • LEE Sangho (Південна Корея) +0.43

ЛИЖНІ ПЕРЕГОНИ Чоловіки 50 км, мас-старт, класичний стиль ФІНАЛ

  1. Iivo NISKANEN (Фінляндія) 2:08:22.1    
  2. Alexander BOLSHUNOV (OAR) * +18.7    
  3. Andrey LARKOV (OAR) +2:37.5    
  4. Alex HARVEY (Канада) +2:43.6    
  5. Hans Christer HOLUND (Норвегія) +2:50.1    
  6. Daniel RICKARDSSON (Швеція) +3:50.4    
  7. Martin JAKS (Чехія) +4:10.5    
  8. Dario COLOGNA (Швейцарія) +4:21.1  
  9. Emil IVERSEN (Норвегія) +4:36.9

50. Олексій КРАСОВСЬКИЙ (Україна) +17:14.3

* Олімпійські атлети з Росії

КЕРЛІНГ

Чоловіки ФІНАЛ

ШВЕЦІЯ-США 7:10

Жінки ФІНАЛ за 3 місце 

БРИТАНІЯ-ЯПОНІЯ 3:5

КОВЗАНЯРСЬКИЙ СПОРТ

Жінки Мас-старт ФІНАЛ

  1. Nana TAKAGI (Японія) 60 очок    
  2. KIM Bo-Reum (Південна Корея) 40    
  3. Irene SCHOUTEN (Нідерланди) 20    
  4. Saskia ALUSALU (Естонія) 15    
  5. LI Dan (Китай) 6    
  6. Maryna ZUYEVA (Білорусь) 3    
  7. Francesca LOLLOBRIGIDA (Італія) 1 (8:33.30)    
  8. Nikola ZDRAHALOVA (Чехія) 1 (8:41.35)    
  9. Luiza ZLOTKOWSKA (Польща) 1 (8:47.34)    
  10. GUO Dan (Китай) 0 (8:33.90)

Чоловіки Мас-старт ФІНАЛ

  1. LEE Seung-Hoon (Південна Корея) 60 очок    
  2. Bart SWINGS (Бельгія) 40    
  3. Koen VERWEIJ (Нідерланди) 20    
  4. Livio WENGER (Швейцарія) 11    
  5. Viktor Hald THORUP (Данія) 8    
  6. Linus HEIDEGGER (Австрія) 6    
  7. Vitali MIKHAILAU (Білорусь) 1 (7:53.38)    
  8. CHUNG Jaewon (Південна Корея) 1 (8:32.71)    
  9. Alexis CONTIN (Франція) 7:45.64

ХОКЕЙ Чоловіки ФІНАЛ за 3 місце

КАНАДА-ЧЕХІЯ 6:4

БОБСЛЕЙ Чоловіки Екіпажі-четвірки Після двох (з чотирьох) фінальних заїздів:

  1. НІМЕЧЧИНА I 1:37.55    
  2. ПІВДЕННА КОРЕЯ +0.29    
  3. НІМЕЧЧИНА II +0.35    
  4. КАНАДА I +0.58    
  5. ЛАТВІЯ I +0.66    
  6. НІМЕЧЧИНА III +0.66    
  7. ШВЕЙЦАРІЯ +0.66    
  8. АВСТРІЯ +0.76    
  9. США +0.88    
  10. ЛАТВІЯ II +0.89
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter