ГоловнаСпорт
Спецтема
Олимпиада-2018

Підсумкові результати Олімпіади за 23 лютого

Пропонуємо вашій увазі результати Олімпіади-2018 за 23 лютого (п'ятниця)

Фото: EPA/UPG

ФІГУРНЕ КАТАННЯЖінки Одиночне катання. Довільна програма ФІНАЛ

  1. Alina ZAGITOVA (OAR) * коротка програма 82.92 (1) + довільна 156.65 (2) 239.57 бала
  2.  Evgenia MEDVEDEVA (OAR) 81.61 (2) + 156.65 (1) 238.26
  3. Kaetlyn OSMOND (Канада) 78.87 (3) + 152.15 (3) 231.02
  4. Satoko MIYAHARA (Японія) 75.94 (4) + 146.44 (4) 222.38
  5. Carolina KOSTNER (Італія) 73.15 (6) + 139.29 (5) 212.44
  6. Kaori SAKAMOTO (Японія) 73.18 (5) + 136.53 (6) 209.71
  7. CHOI Dabin (Південна Корея) 67.77 (8) + 131.49 (8) 199.26
  8. Maria SOTSKOVA (OAR) 63.86 (12) + 134.24 (7) 198.10
  9. Bradie TENNELL (США) 64.01 (11) + 128.34 (9) 192.35
  10. Mirai NAGASU (США) 66.93 (9) + 119.61 (12) 186.54

29. Анна ХНИЧЕНКОВА (Україна) 47.59

У довільну програму кваліфікувалися 24 учасниці

* Олімпійські атлети з Росії

ФРИСТАЙЛ Жінки Скі-крос

Півфінал №1

  • Sandra NAESLUND (Швеція)
  • Fanny SMITH (Швейцарія)
  • Sami KENNEDY-SIM (Австралія)
  • Lisa ANDERSSON (Швеція)

Півфінал №2

  • Brittany PHELAN (Канада)
  • Kelsey SERWA (Канада)
  • Sanna LUEDI (Швейцарія)
  • Alizee BARON (Франція)

ФІНАЛ

  1. Kelsey SERWA (Канада)
  2. Brittany PHELAN (Канада)
  3. Fanny SMITH (Швейцарія)
  4. Sandra NAESLUND (Швеція)

КЕРЛІНГ Чоловіки Фінал за 3 місце

  • Швейцарія-Канада 7:5

Жінки

Півфінали

  • Південна Корея-Японія 8:7
  • Швеція-Великобританія 10:5

ХОКЕЙ Чоловіки Півфінали

  • Чехія-OAR * 0:3
  • Канада-Німеччина 3:4

* Олімпійські атлети з Росії

КОВЗАНЯРСЬКИЙ СПОРТ Чоловіки 1 000 м ФІНАЛ

  1. Kjeld NUIS (Нідерланди) 1: 07.95
  2. Havard LORENTZEN (Норвегія) +0.04
  3. KIM Tae-Yun (Південна Корея) +0.27
  4. Joey MANTIA (США) +0.61
  5. Takuro ODA (Японія) +0.61
  6. Kai VERBIJ (Нідерланди) +0.66
  7. Shani DAVIS (США) +0.83
  8. Nico IHLE (Німеччина) +0.98
  9. Koen VERWEIJ (Нідерланди) +1.19
  10. Mitchell WHITMORE (США) +1.22

БІАТЛОН Чоловіки Естафета, 4х7.5 км ФІНАЛ

  1. ШВЕЦІЯ (0 штрафних кіл + 7 додаткових патронів) 1:15:16.5
  2. НОРВЕГІЯ (1 + 12) +55.5
  3. НІМЕЧЧИНА (3 + 10) +2:07.1
  4. АВСТРІЯ (2 + 11) +2:52.5
  5. ФРАНЦІЯ (3 + 12) +3:26.6
  6. США (2 + 14) +3:50.2
  7. ЧЕХІЯ (2 + 13) +4:07.1
  8. БІЛОРУСЬ (3 + 12) +4:49.5
  9. УКРАЇНА (2 + 9) +5:00.8 (Артем Прима 0 + 0, Сергій Семенов 0 + 3, Володимир Семаков 1 + 3, Дмитро Підручний 1 + 3)
  10. СЛОВЕНІЯ (1 + 10) +5:00.8
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter