ГоловнаСпорт
Спецтема
Олимпиада-2018

Підсумкові результати Олімпіади за 22 лютого

Пропонуємо вашій увазі підсумкові результати Олімпіади-2018 за 22 лютого (четвер)

Фото: EPA/UPG

ФРИСТАЙЛ Чоловіки Хаф-пайп ФІНАЛ

  1. David WISE (США) 97.20    
  2. Alex FERREIRA (США) 96.40    
  3. Nico PORTEOUS (Нова Зеландія) 94.80    
  4. Beau-James WELLS (Нова Зеландія) 91.60    
  5. Noah BOWMAN (Канада) 89.40    
  6. Mike RIDDLE (Канада) 85.40    
  7. Aaron BLUNCK (США) 84.80    
  8. Andreas GOHL (Австрія) 68.80    
  9. Torin YATER-WALLACE (США) 65.20    
  10. Thomas KRIEF (Франція) 9.80    
  11. Kevin ROLLAND (Франція) 6.40    
  12. Byron WELLS (Нова Зеландія) не вийшов на старт

ХОКЕЙ Жінки ФІНАЛ   

  • Канада-США 2:3 (основний час 2:2, за булітами 0:1)

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ СПОРТ

Чоловіки Слалом ФІНАЛ   

  1. Andre MYHRER (Швеція) за сумою двох спроб 1:38.99    
  2. Ramon ZENHAEUSERN (Швейцарія) +0.34    
  3. Michael MATT (Австрія) +0.67    
  4. Clement NOEL (Франція) +0.71    
  5. Alexis PINTURAULT (Франція) +0.73    
  6. Victor MUFFAT-JEANDET (Франція) +0.76    
  7. Kristoffer JAKOBSEN (Швеція) +0.95    
  8. Daniel YULE (Швейцарія) +1.13    
  9. Dave RYDING (Великобританія) +1.17    
  10. Sebastian FOSS-SOLEVAAG (Норвегія) +1.19

    

  • 91. Іван Ковбаснюк (Україна) У першій спробі зійшов з дистанції

Жінки Комбінація (швидкісний спуск + слалом) ФІНАЛ   

  1. Michelle GISIN (Швейцарія) (3) 1:40.14 + (4) 40.76 в розмірі 2:20.90    
  2. Mikaela SHIFFRIN (США) (6) 1:41.35 + (3) 40.52 +0.97    
  3. Wendy HOLDENER (Швейцарія) (10) 1:42.11 + (1) 40.23 +1.44    
  4. Ragnhild MOWINCKEL (Норвегія) (2) 1:40.11 + (11) 42.52 +1.73    
  5. Petra VLHOVA (Словаччина) (13) 1:42.58 + (2) 40.41 +2.09    
  6. Valerie GRENIER (Канада) (8) 1:41.79 + (8) 41.65 +2.54    
  7. Ramona SIEBENHOFER (Австрія) (4) 1:40.34 + (15) 43.11 +2.55    
  8. Federica BRIGNONE (Італія) (12) 1:42.51 + (6) 41.02 +2.63   
  9. Denise FEIERABEND (Швейцарія) (17) 1:43.04 + (5) 40.90 +3.04  
  10. Marta BASSINO (Італія) (14) 1:42.61 + (7) 41.63 +3.34

ЛИЖНЕ ДВОЄБОРСТВО Чоловіки Командна першість ФІНАЛ

ТРАМПЛІН   

  1. АВСТРІЯ 469.5 очка    
  2. НІМЕЧЧИНА 464.7    
  3. ЯПОНІЯ 455.3    
  4. НОРВЕГІЯ 449.2    
  5. ФРАНЦІЯ 417.9    
  6. ЧЕХІЯ 382.2    
  7. ФІНЛЯНДІЯ 381.3    
  8. ПОЛЬЩА 337.2    
  9. США 324.8    
  10. ІТАЛІЯ 291,8

ЕСТАФЕТА   

  1. НІМЕЧЧИНА 46:09.8   
  2. НОРВЕГІЯ +52.7    
  3. АВСТРІЯ +1:07.8    
  4. ЯПОНІЯ +2:08.8    
  5. ФРАНЦІЯ +2:27.2    
  6. ФІНЛЯНДІЯ +2:30.7    
  7. ЧЕХІЯ +3:57.3    
  8. ІТАЛІЯ +5:04.3    
  9. ПОЛЬЩА +5:15.0    
  10. США +5:16.7

ШОРТ-ТРЕК

Чоловіки 500 м

Півфінал №1   

  1. WU Dajing (Китай) 40.087    
  2. Samuel GIRARD (Канада) 40.185    
  3. Shaolin Sandor LIU (Угорщина) 40.399  
  4. Daan BREEUWSMA (Нідерланди) 40.775    
  5. Abzal AZHGALIYEV Казахстан) 40.835

Півфінал №2   

  1. HWANG Daeheon (Південна Корея) 40.108    
  2. LIM Hyojun (Південна Корея) 40.132    
  3. REN Ziwei (Китай) 40.418    
  4. Ryosuke SAKAZUME (Японія) 40.434

ФІНАЛ   

  1. WU Dajing (Китай) 39.584 Світовий рекорд    
  2. HWANG Daeheon (Південна Корея) 39.854    
  3. LIM Hyojun (Південна Корея) 39.919    
  4. Samuel GIRARD (Канада) 39.987

Жінки 1 000 м

Півфінал №1

  • Kim BOUTIN (Канада) 1:29.065    
  • Arianna FONTANA (Італія) 1:29.156    
  • KIM Alang (Південна Корея) 1:29.212    
  • Valerie MALTAIS (Канада) Пенальті

Півфінал №2   

  • Suzanne SCHULTING (Нідерланди) 1:30.949    
  • SHIM Sukhee (Південна Корея) 1:30.974    
  • CHOI Minjeong (Південна Корея) 1:31.131    
  • QU Chunyu (Китай) Пенальті

ФІНАЛ  

  1. Suzanne SCHULTING (Нідерланди) 1:29.778    
  2. Kim BOUTIN (Канада) 1:29.956    
  3. Arianna FONTANA (Італія) 1:30.656    
  4. CHOI Minjeong (Південна Корея) 1:42.434    
  5. SHIM Sukhee (Південна Корея) Пенальті

Чоловіки Естафета, 5 000 м ФІНАЛ   

  1. УГОРЩИНА 6:31.971 Олімпійський рекорд    
  2. КИТАЙ 6:32.035    
  3. КАНАДА 6:32.282    
  4. ПІВДЕННА КОРЕЯ 6:42.118

БІАТЛОН Жінки Естафета, 4х6 км ФІНАЛ   

  1. БІЛОРУСЬ (0 штрафних кіл + 9 додаткових патронів) 1:12:03.4    
  2. ШВЕЦІЯ (0 + 12) +10.7    
  3. ФРАНЦІЯ (0 + 14) +17.6    
  4. НОРВЕГІЯ (3 + 12) +29.7    
  5. СЛОВАЧЧИНА (1 + 9) +38.4    
  6. ШВЕЙЦАРІЯ (0 + 16) +43.5    
  7. ПОЛЬЩА (1 + 14) +43.6    
  8. НІМЕЧЧИНА (3 + 11) +53.9    
  9. ІТАЛІЯ (4 + 13) +1:04.1    
  10. КАНАДА (1 + 11) +1:33.4    
  11. УКРАЇНА (2 + 10) +1:41.4 (Ірина Варвинець 1 + 3, Віта Семеренко 1 + 3, Юлія Джима 0 + 2, Анастасія Меркушина 0 + 2)

СНОУБОРД Жінки Біг-ейр ФІНАЛ

За сумою двох кращих спроб:   

  1. Anna GASSER (Австрія) 185.00    
  2. Jamie ANDERSON (США) 177.25    
  3. Zoi SADOWSKI SYNNOTT (Нова Зеландія) 157.50    
  4. Reira IWABUCHI (Японія) 147.50    
  5. Sina CANDRIAN (Швейцарія) 140.25    
  6. Silje NORENDAL (Норвегія) 131.50     
  7. Yuka FUJIMORI (Японія) 122.75    
  8. Miyabi ONITSUKA (Японія) 119.00    
  9. Spencer O'BRIEN (Канада) 113.25    
  10. Julia MARINO (США) 93.25    
  11. Jessika JENSON (США) 40.50    
  12. Laurie BLOUIN (Канада) 39.25

КЕРЛІНГ Чоловіки Тай-брейк   

  • Швейцарія-Великобританія 9:5

Півфінали:   

  • Швеція-Швейцарія 9:3    
  • Канада-США 3:5
Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter