>
Спецтема
Олимпиада-2018

Норвезький біатлоніст Йоханнес Бьо - олімпійський чемпіон-2018 в індивідуальній гонці

Лідер світового біатлону француз Фуркад вдруге за три гонки Ігор залишився без нагороди

Йоханнес на огневом рубеже

Молодший з двох братів Бьо - Йоханнес, з двома промахами на вогневих рубежах, виграв в Пхенчхан індивідуальну гонку біатлоністів на 20 км.

Якоб Фак на всіх чотирьох вогневих рубежах був точний, однак темп на дистанції не дозволив словенському піднятися вище другого місця, з відставанням від лідера в 5,5 сек.

Австрієць Домінік Ландертінгер також був точний у стрільбі, що дозволило йому окупувати нижчий щабель п'єдесталу.

Багаторічний лідер світового біатлону француз Мартен Фуркад, у заключних двох пострілах допустивши два промахи, в підсумку посів 5-те місце.

Варто зазначити, що з усіх 86 біатлоністів, які стартували, лише троє були точними на всіх вогневих рубежах. Одним з них був українець Артем Тищенко, що дозволило йому в підсумковому протоколі стати кращим серед наших біатлоністів - 29 місце.

Через одну позицію від Артема фінішував Володимир Семаков (+1 хвилина штрафу). 46-м був Артем Прима (+4 хвилини) і 53-м Сергій Семенов (+3 хвилини).